אודות ד"ר תומר לישה, רופא שיניים

דף הבית   >   התמחויות המרפאה   >   ​​​​​​​אודות
אודות
ד"ר תומר לישה הינו רופא שיניים בעל נסיון עשיר בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, בה סיים בשנת 2007 ועוסק בתחום רפואת השיניים החל משנת 2008. בנוסף, הוא גם בעל תואר שני במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בר אילן ועובר השתלמויות וקורסים רלוונטיים בתחום רפואת השיניים באופן קבוע.
בעבר, ד"ר תומר לישה שימש גם כרופא שיניים בקופת החולים מכבי ובמסגרות פרטיות שונות, וכיום עובד במסגרת פרטית ובקופ"ח כללית.


תחומי המרפאת שיניים

בראש ובראשונה ד"ר תומר לישה עוסק ברפואת שיניים משמרת הכוללת : שחזורי שיניים ("סתימות") וציפויי שיניים בחומרים מרוכבים וברפואת שיניים משקמת הכוללת : שיקום על גבי שיניים באמצעות כתרים (כדוגמת כתרי חרסינה מאוחה למתכת, כתרי זירקונה,כתרי אימקס ועוד) וגשרים, שיקום על גבי שתלים, למינציות (ציפויי חרסינה) ועוד. בנוסף, ד"ר לישה מספק גם שירותים כירורגיים כדוגמת עקירות.
ד"ר לישה מתאים באופן אישי את הטיפול למטופל, יודע לבחון היטב את מצבו של כל מטופל ולהתאים את תכנית הטיפולים הנכונה והמדויקת ביותר עבורו.

  טיפול שיניים בגישה שמרנית

  הקו המנחה את ד"ר לישה בעבודתו הינו טיפול בגישה שמרנית. ד"ר תומר לישה משתדל לבצע כל פעולה אפשרית על מנת להציל את השן הטבעית, וזאת בטרם חושבים על פעולות בלתי הפיכות כמו טיפול שורש, עקירה, החלפה של שן בשתל או פעולות דומות.
  גישתו של ד"ר לישה, יחד עם היחס האדיב והמיוחד שלו למטופלים, הפכו לשם דבר.
  ​​​​​​​
  מטופלים רבים מעידים כי במרפאתו של ד"ר לישה זכו ליחס אדיב, אמפתי, קשוב וסבלני וזכו ממש ל"חוויה מתקנת" על פי הגדרתם, לעומת טיפולי שיניים שעברו במקומות אחרים. היחס האדיב והליווי האישי מובילים אנשים אשר במשך שנים הזניחו את השיניים שלהם מתוך חשש מטיפולי השיניים, למצב בו הם מפסיקים לחשוש, מפסיקים להתבייש מעצמם ומהחברה בעקבות מראה השיניים שלהם, "הופכים דף" ומתחילים להגיע לביקורים קבועים במרפאת השיניים, שומרים על מעקב רציף ומבצעים כל טיפול נדרש בטרם המצב מדרדר.

  אם גם לכם נמאס "לכבות שריפות" ולהגיע לרופא השיניים רק כשכואב ואז נתקלים בצורך בתוכניות טיפול נרחבות ארוכות וקשות, זה המקום! כאן נפסיק את מעגל הקסמים הזה ונעזור לכם להשתלט על הפה שלכם ולפתוח דף חדש ונקי. יחד נפסיק לפחד לחייך!


  אז למה אתם מחכים?

  • אם אתם מחפשים רופא שיניים שאתם יכולים לסמוך עליו, כזה שיעשה ככל יכולתו בכדי לשמור על השיניים הטבעיות שלכם ויהיה עבורכם אוזן קשבת יחד עם מתן מענה לכל הצרכים שלכם – זו הכתובת הנכונה.
   פנו אליי עוד היום,
   אשמח לשוחח עמכם - ד"ר תומר לישה: 052-342-4142
  Coi בניית אתרים
  דף הבית טלפוןwaze פייסבוק