הזרקות אסתטיות

בעידן בו אנו חיים כיום, המראה החיצוני חשוב ובעל משמעות רבה. במידה ונרצה בכך או שלא, אין הזדמנות שניה ליצירת רושם ראשוני טוב ורבים מרגישים כי הם זקוקים לעזרה חיצונית בכדי לשפר את המראה שלהם וליהנות ממראה מרשים יותר, דבר שגם יתרום רבות לתחושת הבטחון העצמי שלהם.
 
לרופאי שיניים אישור ממשרד הבריאות לבצע הזרקות אסתטיות באיזור הפנים. הניסיון העשיר והמומחיות שלנו בשינוי חלל הפה למרשים יותר, ויצירת מראה אסתטי ומדויק, הופכים את ההזרקות האסתטיות לטיפול משלים ויצירת מראה הרמוני כולל של איזור הפנים והחיוך.  יחד עם אישור משרד הבריאות אנו יכולים לבצע מגוון הזרקות אסתטיות אשר יעניקו למטופל או למטופלת מראה פנים מרשים ונעים יותר ויסייעו במילוי ועידון קמטים או חוסר סימטריה.

אילו טיפולים ניתן לבצע?

הזרקות אסתטיות כוללות מגוון טיפולים : הזרקת בוטוליניום טוקסין (דיספורט או בוטוקס) לאיזורי קמטים דינמיים, מילוי קמטים סטטיים ועיצוב שפתיים באמצעות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית של חברת רסטילן היוקרתית.
ליווי אישי ומקצועי
אנו מקפידים לא רק על הטיפול המקצועי ביותר, אלא גם על הליווי האישי. מבחינתנו כל מטופל הוא גם בן משפחה. אנו מקפידים להרגיש את הלך הרוח של המטופל, להקשיב לצרכיו, לחששות שלו, ולתוצאות להן הוא שואף. מטופלים אשר מגיעים אלינו לטיפול אחד חוזרים שוב ושוב מפני שהם יודעים כי אצלנו  יקבלו בדיוק את מה שהם צריכים. אנו לא מנסים "לדחוף" טיפולים מיותרים או לשכנע בצורך לטפל, אלא פועלים בשיתוף פעולה עם המטופלים בכדי להעניק לכל אחד מהם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלו ולרצונותיו.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק